Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Świerczów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom bliźniak, ul. Kąty

Świerczów,opolskie

119 000 zł64 m² 1 859,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak położony w miejscowości Świerczów. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji. Kluczowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

60 500 zł1 097 m² 55,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania mam piękną działkę budowlano-usługową 10,97 ar w kształcie prostokąta o idealnym usytuowaniu pod względem nasłonecznienia położoną w świerczowie zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka Świerczów

Świerczów,opolskie

299 000 zł8 200 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Biestrzykowice przy ul. Lipowej - w spokojnej, zielonej części miejscowości. Miejsce dla osób poszukujących przestrzeni. Zamieszkaj przy lipowej - 82.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świerczów,opolskie

1 399 000 zł214 m² 6 537,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 973 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Świerczowie - dom jednorodzinny z rozbudowaną zabudową gospodarczą plus mieszkanie w stanie deweloperskim Kupując tę nieruchomość, zyskują.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Opolska

Świerczów,opolskie

999 000 zł500 m² 1 998 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na działce o powierzchni 14 arów, usytuowany w miejscowości Świerczów, w gminie Świerczów, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw 454.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Świerczów

Świerczów,opolskie

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach 12, 14 arów. gmina Świerczów. Działki o powierzchniach 12ar (wym. 25 x 48 m) i 14ar(wym. 28 x 49 m) położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Świerczów

Świerczów,opolskie

449 000 zł225 m² 1 995,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 361 m²

Chciałbyś/abyś posiadać przestronne wnętrza swojego domu oraz własny ogród ? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś/aś. Ta oferta wolnostojącego, dwupoziomowego domu wraz z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. 40-lecia

Świerczów,opolskie

84 000 zł1 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 14arów, zlokalizowanej w miejscowości Świerczów, gmina Świerczów Położenie: - nr działki 432/5 - Świerczów(z dala od głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. 40-lecia

Świerczów,opolskie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 14arów, zlokalizowanej w miejscowości Świerczów, gmina Świerczów Położenie: - nr działki 432/7 i 432/8 - Świerczów(z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 13arów, zlokalizowanej w miejscowości Świerczów, gmina Świerczów Położenie: - nr działki 186/7 - Świerczów(z dala od głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świerczów

Świerczów,opolskie

39 900 zł1 934 m² 20,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. ok 20 arów. położona w gm. Świerczów. Działka ma powierzchnię około 20 arów i jest idealna pod zabudowę jednorodzinną. W tylnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świerczów

Świerczów,opolskie

392 333 zł115 m² 3 411,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości. Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami niemieszkalnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świerczów

Świerczów,łódzkie

39 000 zł3 400 m² 11,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka na wsi z możliwością zabudowy Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Świerczów gm. Widawa klasa ziemi: IV i V powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerczów

Świerczów,podkarpackie

630 000 zł200 m² 3 146,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 255 m²

S p R Z E D A Ż > okazja! super oferta! > atrakcyjna lokalizacja Powierzchnia użytkowa domu: 200,20 m2 Powierzchnia działki: 42,55 ar Oferujemy sprzedaż domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świerczów

Świerczów,opolskie

67 425 zł34 900 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości położonej w miejscowości Świerczów. Nieruchomość stanowi niezabudowane działki gruntu nr 458 oraz nr 359.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerczów

Świerczów,opolskie

50 000 zł950 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - działka budowlana 950 m2, - świerczów, 15 km. od Namysłowa. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,50 ar, zlokalizowaną w miejscowości Świerczów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerczów

Świerczów,opolskie

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - działka budowlana 1200 m2, - świerczów, 15 km. od Namysłowa. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Świerczów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerczów

Świerczów,opolskie

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - działka budowlana 1000 m2, - świerczów, 15 km. od Namysłowa. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Świerczów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerczów

Świerczów,opolskie

37 000 zł1 000 m² 37 zł/m²

 

 

 

Świerczów,opolskie

44 400 zł1 200 m² 37 zł/m²

 

 

 

Świerczów,opolskie

42 000 zł1 200 m² 35 zł/m²

 

 

 

Świerczów,opolskie

35 000 zł1 000 m² 35 zł/m²

 

 

 

Świerczów,opolskie

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę dotyczącą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140m2 położonego we wsi Świerczów, powiat namysłowski. Budynek mieszkalny to dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Świerczów

Świerczów,opolskie

35 000 zł147 500 m² 0,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks gruntów ornych położonych w woj. opolskim, pow. namysłowski, gm. Świerczów. o pow. 14,75 ha. Grunt orny położony w jednym rozłogu, utrzymany w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerczów

Świerczów,łódzkie

870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 562 m²

Do sprzedania komfortowy dom w Piotrkowie Tryb. Przestronny budynek jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, położony we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świerczów

Świerczów,opolskie

580 000 zł1 248 m² 464 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 950 m²

Proponujemy Państwu nieruchomość zabudowaną, składającą się z budynku produkcyjno-magazynowo-biurowego o pow. ogólnej 756 m2 z przybudówką o pow. 206 m2. i budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świerczów

Świerczów,opolskie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nieruchomosć jest prosperującą mieszalnią mieszanek paszowych uzupełniających dla zwierząt hodowlanych (wdrożony system haccp). Składa się z wyodrębnionych magazynów, hali produkcyjnej,.